best news

best news

مشارکت 20 میلیون ریالی معاون استاندار آذربایجان غربی در وقف قرآنیبه گزارش ایرنا، علیرضا رادفر عصر امروز جمعه در سالن برگزاری چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم ارومیه حاضر شد و از نزدیک در جریان برگزاری مسابقات قرآنی قرار گرفت.
وی پس از مسابقات با حضور در ستاد خبری چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم 20 میلیون ریال در وقف مشارکتی قرآن که به ابتکار سازمان اوقاف و امور خیریه راه اندازی شده است، مشارکت کرد.
حجت الاسلام علی محمدی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی هم در نخستین روز از چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، 140 میلیون ریال در این طرح مشارکت کرده بود.
وقف مشارکتی با استفاده از سامانه مبتنی بر تلفن همراه *780*114# از نخستین روز چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در ارومیه راه اندازی شده و هر فرد می توانند از 10 هزار ریال بیشتر در این طرح مشارکت کند.
یکی از مهمترین کمبودهای حوزه وقف در کشور به گفته مسئولان سازمان اوقاف کشور، وقف های قر آنی بود که با این ابتکار می توان این نقیصه را برطرف کرد.
چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از روز شنبه این هفته آغاز شده و فردا / شنبه/ در بخش برادران و یکشنبه 26 شهریورماه در بخش خواهران پایان می یابد.
امروز مسابقات فینال بخش قرائت و حفظ کل قرآن کریم در این رقابت ها برگزار شد.
8137/2093 ** خبرنگار: سیده فاطمه سجادی ** انتشاردهنده: صابر چهرقانیانتهای پیام /*