best news

best news

عنوانهای اصلی روزنامه های خراسان رضوی در 21شهریور* روزنامه صبح امروز (اتفاقیه):
این روزنامه در تیتر نخست خود نوشت: آموزش و پرورش به سهم خود رسید.
عکس نخست این روزنامه نیز با عنوان ‘گسترش همکاری ها در سایه وحدت’، تصویری از ملاقات استاندار خراسان رضوی با وزیر امور خارجه پاکستان است.

* روزنامه شهرآرا:
این روزنامه تیتر و عکس نخست خود را به مراسم پایانی جشنواره آموزشی ‘دوام ثامن’ اختصاص داد و نوشت: شهر ایمن با مشارکت مردم.

* روزنامه قدس:
این روزنامه عنوان ‘حذف طب اسلامی سلامت جامعه را تهدید می کند’ را به عنوان تیتر نخست خود انتخاب کرد.
عکس نخست این روزنامه نیز تصویری از پدر بنیتا نوزاد هشت ماهه در دادگاه رسیدگی به قتل این نوزاد می باشد که با تیتر ‘اعدام، مجازات بی تفاوتی’ همراه است.

* ویژه نامه قدس خراسان:
این ویژه نامه تیتر و عکس نخست خود را با عنوان ‘دهرود دیگر نه ده دارد نه رود’ به گزارشی در باره یکی از روستاهای پرجمعیت حاشیه شهر مشهد اختصاص داد.

* روزنامه خراسان:
این روزنامه در تیتر نخست خود نوشت: فاجعه واردات 70 درصدی نوشت افزار.
عکس نخست این روزنامه نیز تصویری از دادگاه رسیدگی به قتل بنیتا نوزاد هشت ماهه و مادر وی در این دادگاه است که با عنوان ‘شیون مادر بنیتا کوچولو و دفاعیات خونسردانه متهم در دادگاه’ چاپ شده است.

* ویژه نامه استانی روزنامه خراسان:
این ویژه نامه با تیتر ‘نگرانی از آینده’ نوشت: 365 هزار سپرده گذار موسسه افضل توس نگران بازگشت سپرده هایشان هستند.
عکس نخست این ویژه نامه نیز تصاویری از فاجعه انفجار تانکر سوخت در جاده قوچان – چناران و کشته شدن پنج نفر در این حادثه است.
کانال تلگرامی ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی و دریافت سریع اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری فعال است.
7496 / 6053 خبرنگار: آرزو جاودانی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدمانتهای پیام /*