best news

best news

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برنامه ریزی مناسبت های دینی و فرهنگی را برعهده داردبه گزارش خبرنگار ایرنا، نصرت الله لطفی روز یکشنبه در نشست با شورای معاونان، مشاوران دفتر مرکزی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و مسئولان شورای شهرستانهای استان کرمانشاه که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، افزود: سپاه پاسداران، دادگستری، نیروی انتظامی و دیگر ادارات عضو شورای هماهنگی تبلیغات هستند که همگی با داشتن رسالت دینی و انقلابی در راستای حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش می کنند.
وی در ادامه به طراحی برنامه و مراسم ویژه برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سال آینده اشاره کرد و گفت: سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید به فرصتی برای تببین بهتر دستاوردهای انقلاب و دفاع مقدس شود.
وی اضافه کرد: برای برگزاری جشن بزرگ انقلاب نباید تنها به برگزاری جشن، آذین بندی خیابان و راهپیمایی اکتفا شود بلکه برای این ایام برنامه ای ویژه طراحی می شود تا بار دیگر فتنه های دشمنان خنثی شود.
لطفی، از یوم الله 13 آبان به عنوان سالروز و نماد استکبارستیزی یاد کرد گفت: تنها این روز نماد استکبارستیزی نیست، بلکه باید با اجرای برنامه های متعدد همواره انزجار ملت ایران اسلامی از استکبار را به جهانیان نشان دهیم.
به گفته قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، شورای هماهنگی متولی برگزاری یوم الله 13 آبان و روز دانش آموز نیست ولی برای برپایی این مراسم و برنامه های مشابه نهایت همکاری با ارگان های مربوطه را به عمل می آورد.
وی از 9 دی به عنوان فرصت دیگر برای مبارزه با استکبار یاد کرد و گفت: فتنه 9 دی در سال 88 به خاطر انتخابات نبود بلکه اسناد بدست آمده گویای مدارک و نقشه هایی در راستای براندازی این نظام مقدس بود که با حضور باشکوه مردم درحمایت از نظام جمهوری، این فتنه تمام عیار براندازی شد.
8066/7460 خبرنگار:زهره کریم زاده ** انتشاردهنده:علی مولویانتهای پیام /*