best news

best news

رویدادهایی خبری چهارشنبه 22شهریور در استان کردستانبه گزارش خبرنگار ایرنا، امروز آیین اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان و تقدیر از گروه های برتر این جشنواره در سالن نشاط آموزش و پرورش این شهرستان برگزار می شود.
**
امروز همچنین دومین نشست هم اندیشی زنان کارآفرین صادر کننده در حوزه کالا و خدمات ساعت 16 عصر در سالن سازمان صنعت، معدن و تجارت واقع در خیابان آبیدر روبروی ثبت احوال کردستان برگزار می شود.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33230105 و 33288683 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند و یا به شماره نمابر 33288682 ارسال کنند.
کانال تلگرامی خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کردستان (ایرنا) نیز به آدرس IRNASANANDAJ@ و اینستاگرام هم به آدرس IRNAKURD در دسترس است.
گزارش این رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کردستان (ایرنا) به آدرس http://www.irna.ir/kurdistan منتشر خواهد شد.
خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) تنها خبرگزاری رسمی کشور است که در سال 1313 برابر با 1934 میلادی به عنوان ششمین خبرگزاری جهانی راه اندازی شد.
خبرنگار و انتشار دهنده: عبدالله رحمانی
3020انتهای پیام /*